

Újdonság


Afirmax Legnar Acoustic ASHVILLE OAK CLEA 43102 klikkes spc padló int. alátéttel
A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák
- Elérhetőség: kb. 1-3 hét
- Készlet: 0 m2
- Cikkszám: 11336
- EAN: 5905167889510
- UPC : Afirmax Legnar Acoustic ASHVILLE OAK CLEA 43102, Class-32, strukturált felületű, mikro-fózolt (design-bevel), klikkes spc padló integrált alátéttel.
12 490 Ft
/ m2
27 915 Ft / köteg
Nettó ár: 21 980 Ft
Kiszerelés: 1 köteg / 2,235 m2A feltüntetett árak tartalmazzák az ÁFA-t. Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Összesen:
2.235 m2
Mennyiség ára:
27 915 Ft
Kérdése van?
A megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk!
Az Arbiton VIGO 60 egy 60 mm magas, 15 mm vastag, 2200 mm hosszú vízálló polimer s..
1 490 Ft
Nettó ár:1 173 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk!
Az Arbiton STIQ XL termékcsalád prémium minőségű, vízálló, rugalmas és környezetba..
1 490 Ft
Nettó ár:1 173 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk! Univerzális burkolatváltó,szintkiegyenlítő és hézagtakaró profil.Szerelése csav..
1 990 Ft
Nettó ár:1 567 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk! Univerzális burkolatváltó,szintkiegyenlítő és hézagtakaró profil.Szerelése csav..
3 490 Ft
Nettó ár:2 748 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk! Univerzális burkolatváltó,szintkiegyenlítő és hézagtakaró profil.Szerelése csav..
2 090 Ft
Nettó ár:1 646 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk! Két azonos szintben lévő burkolat váltására alkalmas.Ragasztással rögzíthető...
2 490 Ft
Nettó ár:1 961 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk! Öntapadós, ragasztócsíkkal ellátott végzáró profil. Ajánlott ragasztók:Arbi..
1 790 Ft
Nettó ár:1 409 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk! Öntapadós, ragasztócsíkkal ellátott végzáró profil. Ajánlott ragasztók:Arbi..
2 490 Ft
Nettó ár:1 961 FtA megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk!
Bemutatótermünkben nagyméretű mintatábla megtekinthető.
Afirmax Legnar & Legnar Acoustic SPC vinyl padló
Az Afirmax Legnar Acoustic prémium minőségű, tölgyhatású, meleg árnyalatú padlója egyszerre elegáns és rendkívül tartós. A beépített Acoustic alátét komfortos járásérzetet és gyors, klikkes telepítést biztosít, miközben a magas kopásállóságának köszönhetően akár ipari felhasználásra is alkalmas. A burkolat alá kizárólag minimum 400 kPa nyomószilárdságú alátét alkalmazható, a szükséges kiegészítők pedig a kapcsolódó termékek között találhatók. Az integrált alátétes termékekhez nincs szükség plusz lépészajcsökkentő alátétre.
| Default | |
| Dekor | Tölgy dekor |
| Fózolás | Mikro-fózolt |
| Garancia | 15 év |
| Hőellenállás | n.a. |
| Illesztés módja | klikkes rendszer |
| Integrált alátéttel | igen |
| Kopásállóság | 32 |
| Kopóréteg | 0.55 mm |
| Padlófűtés | igen |
| Színvilág | Közepes |
| Típus | Fa hatású vinyl |
| Válogatás | Naturális megjelenés |
| Vastagság | 5,3 mm |
| Szélesség | 229 mm |
| Hosszúság | 1220 mm |
| Tömeg | 18,77 kg / köteg |







