
A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák
- Elérhetőség: Rendelésre kb. 2-4 hét
- Készlet: 0 m2
- Cikkszám: 9930
- UPC : Bauwerk Monopark L+R Tölgy Farina 15, csiszolt, B-Protect-lakkozott, 2-rétegű, csap-hornyos illesztésű, halszálka parketta. 10129422
A feltüntetett árak tartalmazzák az ÁFA-t. Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Kérdése van?
A megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk!
Bemutatótermünkben mintatábla megtekinthető!
Monopark
A Monopark ellenőrzött európai faanyagból készül, kompakt felépítésével és kiváló ár-érték arányával tűnik ki.
Különösen projektekhez ideális választás ez a népszerű rövid szálas parketta, amely háromféle felületkezeléssel, különböző fafajtákkal és széles színválasztékkal kínál sokoldalú lehetőségeket. A Monopark a HDF-technológián alapul, környezettudatosan megmunkált, kb. 3 mm vastag hasznos kopóréteggel. A Monopark parketták kiválóan alkalmasak padlófűtésre történő fektetésre is.
Rétegek száma: 2
Kopóréteg vastagság: kb. 4 mm
Az üzletben kihelyezett mintadarabok, bemutatótáblák és egyéb bemutatóelemek nem képesek maradéktalanul visszaadni a fa természetes sokszínűségét és egyedi árnyalatait – az ezekből adódó eltérések a termék természetes tulajdonságai közé tartoznak, ezért nem képezhetik reklamáció tárgyát!
| Default | |
| Fafaj | Tölgy |
| Felület kialakítás | Csiszolt |
| Felületkezelés | matt-lakkozott |
| Fózolás | Fózolás nélkül |
| Garancia | 15 év igény szerint |
| Hőellenállás | 0,082 m2 K/W |
| Illesztés módja | csap-hornyos illesztés |
| Padlófűtés | igen |
| Színvilág | Világos |
| Válogatás | Natúr válogatás |
| Kialakítás | 1 sávos |
| Vastagság | 9,6 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Tömeg | 8,05 kg / m2 |











