



A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák
- Elérhetőség: Rendelésre kb. 2-4 hét
- Készlet: 0 m2
- Cikkszám: 10426
- MPN: 10158512
- UPC : Bauwerk Spinpark Tölgy Avorio 15 (B), natur olajozott, 15-ös válogatású, csiszolt felületű, két rétegű, csap-hornyos illesztésű, fózolás nélküli különleges parketta. 10158512
A feltüntetett árak tartalmazzák az ÁFA-t. Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Kérdése van?
A megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk!
Bemutatótermünkben nagyméretű mintatábla megtekinthető!
Spinpark: Kétrétegű Parketta egyedi mintával
A Spinpark egy különleges kétrétegű parketta, melynek felső, 2,5 mm vastag rétege tömör tölgyfából, az alsó, hordozóréteg pedig 7 mm vastag tömör luc-/jegenyefenyőből készül. Ami igazán egyedivé teszi, az a 45°-ban elforgatott felületi réteg, ami rendkívül sokféle lerakási mintát tesz lehetővé.
Kiszerelés és kialakítás
A Spinpark parketta csomagokban kapható, melyek fele-fele arányban tartalmaznak balos és jobbos elemeket. A csomagok jelölése alapján megkülönböztetünk:
A-oldalú elemeket, ahol a felületi réteg -45°-ban van elforgatva.
B-oldalú elemeket, ahol a felületi réteg +45°-ban van elforgatva.
Ez a variálhatóság akár 10 különböző lerakási minta kialakítását is lehetővé teszi, így egyedi és dinamikus padlófelületeket hozhat létre. Fontos megjegyezni, hogy a Spinpark parketták nincsenek fózolva, ami egyenletes, zökkenőmentes felületet biztosít.
| Default | |
| Fafaj | Tölgy |
| Felület kialakítás | Csiszolt |
| Felületkezelés | olajozott |
| Fózolás | Fózolás nélkül |
| Garancia | 15 év igény szerint |
| Hőellenállás | 0,109 m2 K/W |
| Illesztés módja | csap-hornyos illesztés |
| Padlófűtés | igen |
| Színvilág | Világos |
| Válogatás | Select válogatás |
| Kialakítás | 1 sávos |
| Vastagság | 9,5 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Hosszúság | 827 mm |
| Tömeg | 4,68 kg / m2 |






