



A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák
- Elérhetőség: Rendelésre kb. 2-4 hét
- Készlet: 0 m2
- Cikkszám: 4054
- UPC : Bauwerk Unopark Tölgy Deserto 14 natúr olajozott, kopott hatású, 2 rétegű halszálka parketta. 10139374
A feltüntetett árak tartalmazzák az ÁFA-t. Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Kérdése van?
A megvásárolt termékekre 2 hónap díjmentes tárolást biztosítunk!
Bemutatótermünkben mintatábla megtekinthető!
Unopark
Az Unopark egy sokoldalúan alkalmazható, klasszikus parketta, amely többféle színben és felületkezeléssel érhető el, halszálka és hajópadló mintázatú fektetéshez egyaránt.
Akár tölgyből, juharból vagy akácból készül, az Unopark elegáns megjelenést kölcsönöz bármely térnek. Lerakható hagyományos halszálkamintában vagy hajópadlóként, így rugalmasan alkalmazkodik a különböző belsőépítészeti stílusokhoz. A használt hatású (Used Look) vagy finoman kefézett felületek nemcsak esztétikusak, hanem kellemes, mezítlábas érzetet is nyújtanak, ezzel fokozva az otthonosságot és az egyedi karaktert. Kopórétege kb. 4mm.
Az üzletben kihelyezett mintadarabok, bemutatótáblák és egyéb bemutatóelemek nem képesek maradéktalanul visszaadni a fa természetes sokszínűségét és egyedi árnyalatait – az ezekből adódó eltérések a termék természetes tulajdonságai közé tartoznak, ezért nem képezhetik reklamáció tárgyát.
Rétegek száma: 2
Kopóréteg vastagság: kb. 4 mm
Az üzletben kihelyezett mintadarabok, bemutatótáblák és egyéb bemutatóelemek nem képesek maradéktalanul visszaadni a fa természetes sokszínűségét és egyedi árnyalatait – az ezekből adódó eltérések a termék természetes tulajdonságai közé tartoznak, ezért nem képezhetik reklamáció tárgyát!
| Default | |
| Fafaj | Tölgy |
| Felület kialakítás | Antikolt |
| Felületkezelés | olajozott |
| Fózolás | Fózolás nélkül |
| Garancia | 15 év igény szerint |
| Hőellenállás | 0.08 m2 K/W |
| Illesztés módja | csap-hornyos illesztés |
| Padlófűtés | igen |
| Színvilág | Sötét |
| Válogatás | Natúr válogatás |
| Kialakítás | 1 sávos |
| Vastagság | 11 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Hosszúság | 470 mm |
| Tömeg | 5,19 kg / m2 |








