
A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák
- Elérhetőség: Rendelésre kb. 2-4 hét
- Készlet: 0 m2
- Cikkszám: 10433
- MPN: 10163190
- UPC : Bauwerk Vectorpark Tölgy, 35-es válogatás, natur olajozott, stukturált felületű, 4-oldalt fózolt, csap-hornyos illesztésű, két rétegű halszálka parketta. 10163190
A feltüntetett árak tartalmazzák az ÁFA-t. Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Számold ki mennyi csomagra van szükséged!
Kérdése van?
A megvásárolt termékekre 3 hónap díjmentes tárolást biztosítunk!
Bemutatótermünkben nagyméretű mintatábla megtekinthető!
Vectorpark: Kreatív halszálka lerakás nagystílűen
A Vectorparkot kifejezetten a klasszikus halszálka lerakáshoz tervezték, ötvözve az időtlen esztétikát a modern precizitással. A 790 × 137 × 10.5 mm méretű, 2-rétegű formátum széles spektrumú tervezési lehetőségeket kínál, és harmonikusan illeszkedik különböző belső terekbe.
A parkettaelemek öt színárnyalatban kaphatók, különböző erősségű famintázatokkal és háromféle felületkezeléssel. A négyoldali fózolt éleknek köszönhetően háromdimenziós hatás jön létre, amely optikailag jobban kiemeli az egyes elemeket. A kefélt felület hangsúlyozza a fa természetes struktúráját, és különleges tapintási élményt nyújt.
Az üzletben kihelyezett mintadarabok, bemutatótáblák és egyéb bemutatóelemek nem képesek maradéktalanul visszaadni a fa természetes sokszínűségét és egyedi árnyalatait – az ezekből adódó eltérések a termék természetes tulajdonságai közé tartoznak, ezért nem képezhetik reklamáció tárgyát!
| Default | |
| Fafaj | Tölgy |
| Felület kialakítás | Strukturált |
| Felületkezelés | matt-lakkozott |
| Fózolás | 4-oldalon fózolt |
| Garancia | 15 év igény szerint |
| Hőellenállás | 0,082 m2 K/W |
| Illesztés módja | csap-hornyos illesztés |
| Padlófűtés | igen |
| Színvilág | Közepes |
| Válogatás | Rusztikus válogatás |
| Kialakítás | 1 sávos |
| Vastagság | 10,5 mm |
| Szélesség | 137 mm |
| Hosszúság | 790 mm |
| Tömeg | 5,85 kg / m2 |




